Zamanında Teslimat Garantili Koltuk Döşeme

Efe koltuk tasarım olarak tüm mobilya boya, koltuk tadilat işlemleri, koltuk döşeme ve kaplama işleri özenle yapılır ve taahhüt ettiğimiz zamanda teslim edilir.

Bursa Osmangazi, Nilüfer, Mudanya ve tüm ilçelere hizmet vermekteyiz.

Zamanında teslimata önem veriyoruz. Ertelemiyoruz, geciktirmiyoruz!

Tam söz verdiğimiz gibi..

single-img-six
single-img-six

Koltuk Döşeme Kaliteli Malzeme ve İşçilik

Efe koltuk tasarım ihtiyacınız olan koltuk yenileme, koltuk yüzleme ve koltuk döşeme işlerinizi taahhüt ettiği sürelere sadık kalarak evinizden alıp evinize teslim eder. Her işimizi özenle yapar müşteri memnuniyetini ön planda tutarız. Zengin döşemelik kumaş çeşitlerinden dilediğinizi seçip koltuk döşeme fiyatları hakkında bilgi almak için bize whatsapp üzerinden yada telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz.

Hizmetlerimiz

Efe Koltuk Tasarım, Bursa Nilüfer, Osmangazi ve Mudanya ilçeleri başta olmak üzere tüm ilçelere koltuk döşeme, koltuk yüzleme ve mobilya boya cila hizmetleri vermektedir.

Efe Koltuk Tasarım, Bursa'da koltuk tasarım ve tamir hizmetleri. Detaylar için tıklayın

Bursa koltuk döşemecisi Efe Koltuk tasarım, Bursa'da nilüfer, osmangazi ve mudanya ilçeleri başta olmak üzere tüm ilçelere koltuk döşeme, koltuk yüzleme hizmeti vermektedir.

Koltuk Tamiri Tadilatı

Eskiyen koltuklarımızda zaman zaman kırılmalar, yırtılmalar yada deformasyon olur, Efe koltuk tasarım bu tür kırık, yırtık ve deforme olmuş koltuklarınızı kısa süre içerisinde yeniliyor. Geniş yelpazede döşemelik kumaş kartelasından dilediğiniz kumaşı seçerek evinize yepyeni bir hava katabilirsiniz. Koltuk döşeme fiyatları hakkında bilgi almak için whatsapp üzerinden koltuk fotoğraflarını göndermeniz yeterlidir.

Koltuk Yüzleme

Efe koltuk tasarım, koltuk yüzleme hizmetini titizlikle taahhüt ettiği sürede teslim etmektedir. Bursa koltuk yüzleme işleriniz, koltuk kaplama işleri için koltuk tamircisi Efe koltuk tasarım ile iletişime geçebilirsiniz.

Mobilya Boya Cila

Koltuk mobilyalarımız kullanıldıkça renk atar, solmalar olur veya yıllar sonra sıkılabiliriz ve değişiklik isteyebiliriz, Efe koltuk tasarım olarak tam bu noktada mobilyalarınızı ve koltuklarınızı yeniliyor ve evinize şıklık katacak görünüme kavuşturuyor. Lake cila işlemi, ahşap boya ve cila işlemleri, koltuk kaplama işlemleri hepsi birlikte yapılarak evinize teslim ediliyor.

Efe koltuk tasarım mudanya koltuk döşeme ve koltuk tamiri, nilüfer koltuk yenileme, koltuk kaplama hizmeti, osmangazi koltuk döşemecisi, koltuk yüzleme hizmeti, balat koltuk döşeme, bademli koltuk döşemeci, beşevler koltuk tamiri, ihsaniye koltuk kaplama ve altınşehir koltuk döşeme hizmeti. Evden alıp eve teslim koltuk döşeme. Avagard koltuk kaplama ve yenileme, puf ve sandalye döşeme kaplama, modern koltuk tamiri, koltuk yüz değişimi, köşe takımı döşeme kaplama, klasik koltuk kaplama, kafe koltuk tasarım, chester kanepe kaplama ve yüzleme, modern berjer kaplama hizmetleri.